Zábavné programování

> Aktivity pro žáky > Zábavné programování

Popis projektového dne

Skrze stavebnice k sebepoznání aneb propoj levou a pravou mozkovou hemisféru

Na to, aby žáci mohli řídit opravdické auto, si budou muset pár let počkat. Ale naše autíčko mohou řídit hned. Jednoduchým kódováním pomocí barev naplánujeme a sestavíme trasu pro autíčko. Naučíme se pracovat podle instrukcí a vyřešit problémovou situaci. Okamžitě získáme zpětnou vazbu, procvičíme si logické a kombinatorické myšlení. Pro starší žáky rozšíříme aktivity o práci s výukovými stavebnicemi typu Starter Kit, které mohou navázat na výuku nové informatiky. Žáci se seznámí se základy programování a prakticky si vyzkouší různé druhy senzorů a aktorů.

(Vhodné pro MŠ a žáky 1.-9. tříd ZŠ)

Rezervace termínu

Dle Vašeho přání Vám rádi poskytneme prostor pro uskutečnění Vaší akce. Zanechte prosím na sebe kontakt, ozveme se Vám zpět a domluvíme se.