Vzdělávání pro pedagogy

... pomáháme učitelům růst a rozvíjet se

Široká nabídka témat

Máme na výběr pestrou škálu témat nejen z oblasti IT, ze kterých mohou pedagogové vybírat. Školení nabízíme ve třech variantách pro skupinu minimálně 5 pedagogů u vás ve škole, on-line realizované formou webináře nebo pro jednotlivce konané v našem vzdělávacím centru Otevřený mlýn. Vybírejte dle vašich možností a potřeb.

Certifikáty

Všechny naše školení máme akreditované. Po jejich absolvování od nás obdržíte certifikát, který vám poslouží jako výstup pro MŠMT. Je samozřejmostí, že v případní konání webináře on-line formou vám zašleme printscreen obrazovky a uchováme ho pro případné další potřebu.

Reference

Máme za sebou úspěšné realizace zakázek pro Středočeský a Královehradecký kraj. Vydali jsme přes 15 283 certifikátů a zrealizovali více než 1 500 školení. Máme pozitivní ohlasy od našich zákazníků po celé České republice, kteří vítají vstřícnost, lidský přístup a profesionalitu.

Jsme akreditovanou vzdělávací institucí s více než 100 programy a proškolili jsme již přes 10.000 pedagogů ze stovek škol.

Fakturační údaje

ITveSkole.cz, o.p.s.
Velflíkova 4, Praha 6, 160 00
IČO: 01942867
DIČ: CZ01942867
Bankovní spojení: 8209785001/5500
Zápis v OR u Městského soudu
v Praze pod spisovou značkou O1181

© Copyright 2022, ITveSkole.cz, o.p.s.