Příměstský tábor v Otevřeném mlýně

Na zelený čtvrtek jsme v naší jurtě přivítali děti na dalším příměstském táboře. Bylo nás méně a o to více jsme si užili všechny aktivity. Tentokrát jsme šili na opravdickém šicím stroji jarní víly a polštářky. Zdobili jsme zápichy barvami na textil. Vařili vajíčka v cibulových slupkách. Po opékání buřtů jsme přijali pozvání do provizorního divadla, kde herci byli maňásci, které si děti vyrobili. Představení se nám líbilo. Všichni si tábor užili a už se těší na další.

Příměstský tábor v Otevřeném mlýně se vydařil a my se těšíme na další!

OTEVŘENÝ MLÝN: „Poskytujeme dětem prostor pro zábavu i poznání.“

Nabízíme: PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORYZÁJMOVÉ KROUŽKYPRONÁJMY PROSTOR PRO DĚTSKÉ OSLAVYPROGRAM PRO ZŠ A MŠ V RÁMCI PROJEKTOVÝCH DNŮ.

Děti mají k dispozici zahradu s herními prvky pro organizované i spontánní hry a také jurtu, kde lektoři  zajišťují pestrý program i za využití moderního IT vybavení (interaktivní tabule 3Panel, technická stavebnice iTriangle, 3D pero a další).

V případě zájmu, nás prosím kontaktujte:

Tel. 602 730 415   – Martina Burleová, mburleova@itveskole.cz