Vytvoření velbloudí karavany pro mezinárodní soutěž

V našem lesním ateliéru jsme od půlky ledna vytvářeli práce na Mezinárodní dětskou výtvarnou soutěž v Lidicích. Téma znělo KARAVANA. Vyrobili jsme skupinu velbloudů, symbolizujících cestu, dobrodružství, komunikaci.

Jako výtvarnou techniku jsem po domluvě s dětmi zvolila kašírování skartovaného papíru. Udržet velbloudy na konstrukci byl trochu oříšek, ale děti vše zvládly. Následovalo barvení a výroba převáženého zboží.

Soutěž je mezinárodní s opravdu vysokou účastí. Držte nám palce ✊.

OTEVŘENÝ MLÝN: „Poskytujeme dětem prostor pro zábavu i poznání.“

Nabízíme: PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORYZÁJMOVÉ KROUŽKYPRONÁJMY PROSTOR PRO DĚTSKÉ OSLAVYPROGRAM PRO ZŠ A MŠ V RÁMCI PROJEKTOVÝCH DNŮ.

Děti mají k dispozici zahradu s herními prvky pro organizované i spontánní hry a také jurtu, kde lektoři  zajišťují pestrý program i za využití moderního IT vybavení (interaktivní tabule 3Panel, technická stavebnice iTriangle, 3D pero a další).

V případě zájmu, nás prosím kontaktujte:

Tel. 602 730 415   – Martina Burleová, mburleova@itveskole.cz