Zimní krásy s Minecraftem

Během jednodenních pololetních prázdnin se opět sešli „Minecrafťáci“ v naší jurtě. Na začátku jsme si otestovali znalosti. Skupinky si pak vytvářeli svoje online světy.

Na vynikající oběd jsme si zašli do nedaleké restaurace na hřišti. Po obědě následovala chvilka odpočinku. Během ní jsme si vytvořili amulety.

Následovala offline hra na zahradě. Závěr opět patřil virtuální hře. Celý den se vydařil a děti odcházely spokojené 😊.

OTEVŘENÝ MLÝN: „Poskytujeme dětem prostor pro zábavu i poznání.“

Nabízíme: PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORYZÁJMOVÉ KROUŽKYPRONÁJMY PROSTOR PRO DĚTSKÉ OSLAVYPROGRAM PRO ZŠ A MŠ V RÁMCI PROJEKTOVÝCH DNŮ.

Děti mají k dispozici zahradu s herními prvky pro organizované i spontánní hry a také jurtu, kde lektoři  zajišťují pestrý program i za využití moderního IT vybavení (interaktivní tabule 3Panel, technická stavebnice iTriangle, 3D pero a další).

V případě zájmu, nás prosím kontaktujte:

Tel. 602 730 415   – Martina Burleová, mburleova@itveskole.cz