Šablony OP JAK – Inovace a poznatky z již podaných zpráv o realizaci

Šablony OP JAK – Inovace a poznatky z již podaných zpráv o realizaci

V rámci šablon OP JAK bychom s Vámi rádi sdíleli nově získané poznatky z již schválených zpráv o realizaci.

Častou otázkou, která se k nám dostává je: „Jak vyplňovat evidenci 32 hodin?“

• Zkontrolujte si aktuálnost dokumentu, poslední záložkou dokumentu musí být SDP,

Pro aktuální dokumenty klikněte zde

• Evidenci doporučujeme vyplňovat vždy na třídu žáků

K jednotlivým záložkám dokumentu:

• Seznam účastníků – na této záložce vyplníte žáky dané třídy
  • Seznam aktivit – zde budete postupně psát aktivity které zrealizujete, datum pište vč. kalendářního roku, na každém řádku uveďte údaje k jednomu dni. Dále z rozevíracího seznamu vybíráte formu a téma vzdělávání.
  • Přehled – na této záložce povedete také celou třídu (např. při účasti 30 dětí v aktivitě č. 1, budete mít v přehledu 30 řádků s aktivitou č. 1).
  • Posledním krokem je kontrola záložky Seznam účastníků – jakmile uvidíte, že Vám jeden nebo více žáků splnilo 32 hodin a uznáte-li, že by tito žáci mohli být ohrožení školním neúspěchem, z vybíracího seznamu vyberete oblast ohrožení.

Na jednom záznamu můžete splnit více šablon (počet označených žáků = počet splněných šablon).

Nevíte si rady s realizací Inovativního vzdělávání? ……… připravili jsme pro Vás inovativní balíček,

Více k balíčku zde

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366,
email: podpora@itveskole.cz