ITveSkole.cz spolupracuje se Středočeským krajem

Zajímají Vás digitální technologie, chcete zjistit, co se objevilo nového nebo si oživit své znalosti? Přijďte za námi! Vyberte si některé z témat v projektu Implementace Krajského akčního plánu II Středočeského kraje v aktivitě Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ a SŠ – Digitální gramotnost.

Můžete si vytvořit svoji únikovou hru na podporu finanční gramotnosti a metody a formy práce pro rozvoj finanční gramotnosti a následně princip využít na jakékoliv téma.

Podpora kreativity u žáků a studentů je další důležité téma, které lze využít napříč předměty.

A přesto, že nás již netrápí distanční výuka, v Teams a současně v Office 365 se stále něco děje a my Vám ukážeme, kam se komunikační platforma posunula.

Scházíme se po celém středočeském kraji a rádi Vás uvidíme.

Mgr. Monika Pliešovská

Lektorka ITveSkole.cz

V případě zájmu nás kontaktujte. Děkujeme.

Kontakt: Martina Burleová, koordinátorka DVPP, e-mail: mburleova@itveskole.cz, mobil: (+420) 602 730 415