Čerpání finančních prostředků z Národního plánu obnovy

MŠMT pokračujeme v digitalizaci škol a v roce 2023 budou stanoveny další finanční prostředky pro základní školy, střední školy a konzervatoře, které navazují na rok 2022. Školy si budou pomoci pořídit pro své žáky pokročilé digitální učební pomůcek pro rozvoj informatického myšlení a digitálních kompetencí, pokud nebyly podpořeny v roce 2022.

V roce 2023 obdrží školy finanční prostředky na dva účely:

• a) na pokročilé digitální učební pomůcky určené pro rozvoj informatického myšlení žáků a jejich digitálních kompetencí
  • b) na mobilní digitální zařízení pro znevýhodněné žáky za účelem prevence digitální propasti.

Jsme tady v Boxed a ITveSkole.cz pro Vás již od roku 2005, pomůžeme Vám i nyní. Budeme rádi, když nám napíšete a domluvíme si on-line či osobní schůzku, kde můžeme prodiskutovat konkrétní potřeby Vaší školy.

Více informací a kontakt pro sjednání schůzky:  800 880 990, skoly@boxed.cz, online formulář

V případě dotazů můžete kontaktovat také naši projektovou podporu ITveSkole.cz, tel.: 222 268 519, mobil 606 071 366, email: disevicova@itveskole.cz.